TECAR – terapia odmładzająca!

TECAR

TECAR

Terapia TECAR, czyli działanie falami radiowymi o wysokiej częstotliwości > 0,5 MHz na ciało pacjenta, daje nie tylko efekty fizykoterapeutyczne w rehabilitacji. Terapia skutecznie sprawdza się również w kosmetyce, znana jako zabiegi falami RF. W trybie pojemnościowym, wykorzystując elektrody kondensatorowe, daje ona doskonałe efekty na skórze. Współcześnie działanie tych fal zwane jest liftingiem bez skalpela.

 Pod wpływem działania fal radiowych o częstotliwości 500-700 kHz, które sięgają do ok. 2 cm w głąb skóry, włókna kolagenowe są podgrzewane do temperatury ok. 54°C. Wytworzone w ten sposób ciepło endogenne powoduje napinanie się włókien kolagenowych, co niesie za sobą ujędrnienie skóry i zmniejszenie zmarszczek. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do regeneracji i wytwarzania nowych włókien kolagenu oraz elastyny. Zwiększa się również gęstość i elastyczność skóry.

Terapia falami RF osiąga więc dobre efekty w poprawie owalu twarzy, redukcji zwisającego podbródka, uniesieniu opadających powiek oraz niwelowaniu obrzęków pod oczami, a także w spłyceniu blizn. W wyniku działania fal radiowych przyspieszony zostaje również drenaż limfatyczny, dzięki czemu następuje szybsze wydalanie toksyn, redukcja wolnych rodników. Skóra staje się bardziej dotleniona, odżywiona, poprawia się jej kolor.

Nie czekaj - skontaktuj się z nami:
Mateusz 505 148 485 | Monika 507 054 431

Skontaktuj się

Efekty działania fal radiowych widoczne są natychmiast. Jednak w celu długotrwałego zachowania ujędrnionej i poprawionej skóry twarzy, należy poddać pacjenta serii ok. 5 zabiegów w odstępie 3 tygodni. Efekty utrzymują się nawet do 5 lat.

Komentarze są wyłączone.

Nie czekaj i umów się:505 148 485 |507 054 431