Kilka słów o nas

Mateusz Dybaś

Fizjoterapeuta

+48 505 148 485


Nazywam się Mateusz Dybaś i jestem absolwentem Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunkach Wychowania Fizycznego oraz Fizjoterapii. Ukończyłem również dwuletnie studium medyczne uzyskując tytuł technika masażysty.

Z każdym pacjentem pracuję indywidualnie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie optymalnych efektów rehabilitacji.

Chętnie dzielę się z pacjentami wiedzą, którą zdobyłem na licznych kursach. Wiedza ta oraz pasja w pracy z pacjentami gwarantują dużą skuteczność leczenia przy różnorodnych schorzeniach narządów ruchu.

Ukończyłem następujące kursy i szkolenia: Osteopatyczne podejście do leczenia dysfunkcji kręgosłupa, Osteopatyczne podejście do leczenia zaburzeń trzewnych, Osteopatyczne podejście do leczenia dysfunkcji kończyny górnej oraz dolnej, Terapia Manualna System Niemiecka, Techniki rozciągania i autorozciągania mięśni, FDM intensywny, FDM Neuro, McKenzie (część A i B odcinek lędźwiowy i szyjno-piersiowy), Kinesiology taping, Masaż tkanek głębokich, Mulligan Concept, Suche igłowanie - medyczna akupunktura, Ortopedyczna diagnostyka funkcjonalna i fizjoterapia pacjentów – staw biodrowy, Terapia mięśniowo-powięziowa punktów spustowych z funkcjonalną diagnostyką narządu ruchu, Instrument Assisted Soft Tissue Manipulation, Refleksoterapia, Kurs masażu Lomi Lomi, Kurs masażu gorącymi kamieniami, Masaż bańkami chińskimi.

Monika Zaborniak-Bohun

Osteopata

+48 507 054 431


Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam już w trakcie studiów w licznych placówkach medycznych w Warszawie.

Zajmuję się terapią manualną/leczeniem osteopatycznym. W pracy z pacjentami kieruję się indywidualnym i całościowym podejściem do każdego przypadku, przeprowadzając dokładny wywiad i badanie.

Obecnie ciągle poszerzam swoją wiedzę studiując w Akademii Osteopatii w Krakowie. Zdobyte umiejętności pozwalają mi na leczenie moich pacjentów na coraz lepszym poziomie.

Ukończyłam następujące kursy i szkolenia: Kursy w zakresie studiów osteopatii: kręgosłup lędźwiowy, piersiowy i szyjny, miednica i kość krzyżowa, terapia czaszkowo-krzyżowa, anatomia palpacyjna, staw kolanowy i stopa, terapia narządów wewnętrznych, neurologia, kończyna górna, stomatologia; kurs „Osteopatyczna diagnostyka i leczenie kręgosłupa” prowadzony przez Kursy Mazur w Rzeszowie (moduły I-V); Szkolenie - „Praktyczne aspekty wykorzystania fali uderzeniowej w fizjoterapii”; kurs PNF podstawowy; kurs Kinesiotapingu.

Potrzebujesz pomocy?

Umów się na wizytę!
+48 505 148 485

Skontaktuj się